Gizlilik Politikası

Son Güncelleme Tarihi 29 Haziran 2023
Yürürlük Tarihi 29 Haziran 2023

Bu Gizlilik Politikası, AEdu+, Nisbetiye Mahallesi No:12, Ulus / Beşiktaş / İstanbul 34000, Türkiye, e-posta: [email protected], telefon: +905443420505’in aşağıdaki durumlarda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarını açıklamaktadır: web sitemizi ( https://aeduplus.com ) kullanıyorsunuz. (hizmet”). Hizmete erişerek veya onu kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynısına izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlarız. Revize Politika, revize Politikanın Hizmette yayınlanmasından 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete devam eden erişiminiz veya Hizmeti kullanımınız, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER:

Sizinle ilgili aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

İsim

E-posta

mobil

 

BİLGİLERİNİZİN SAKLANMASI:

Kişisel bilgilerinizi, kullanıcı hesapları atıl kaldıktan sonra 90 gün ile 2 yıl arasında veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntıları verildiği şekilde toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca bizde tutacağız. Yürürlükteki yasalara uygun olarak kayıt tutma / raporlama gibi veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. diğer meşru nedenlerle belirli bilgileri daha uzun süreler boyunca saklamamız gerekebilir. Hiçbiri sizi tanımlamayan artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler (doğrudan veya dolaylı olarak), süresiz olarak saklanabilir.

HAKLARINIZ:

Geçerli yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, bizden kişisel bilgilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) isteme hakkınız olabilir. bilgileri başka bir kuruluşa verme, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz tüm onayları, yasal bir makama şikayette bulunma hakkını ve geçerli yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer hakları geri çekin. Bu haklarınızı kullanmak için [email protected] adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

[email protected] adresinden bize yazarak doğrudan pazarlama iletişimlerini veya pazarlama amaçlarıyla gerçekleştirdiğimiz profil oluşturmayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya bunları gerekli amaçlar doğrultusunda işlemek için onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin arandığı hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

ÇEREZLER VB.

Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

GÜVENLİK:

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve bilgilerinizin kontrolümüz altında kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Bununla birlikte, yapısal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini sağlayamayız veya garanti edemeyiz ve bunun riski size aittir.

ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI VE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI:

Hizmetimiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmet üzerindeki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü şahıs sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmemekteyiz.

ŞİKAYET / VERİ KORUMA GÖREVLİSİ:

Bizde mevcut olan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, AEdu+, Nisbetiye Mahallesi No:12 adresinden Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilir, e-posta: [email protected]. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.

  Formu Doldur, Seni Arayalım.

   Formu Doldur, Seni Arayalım.

    Formu Doldur, Seni Arayalım.

     Bilgi Almak İçin Formu Doldur, Seni Arayalım.