Merhaba,

1977 yılında İstanbul’da doğdum. Orta ve lise eğitimimi İstanbul Beyoğlu Tarhan Koleji’nde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü’nden başarıyla mezun oldum. Ardından İstanbul Üniversitesi’nde bir yıl boyunca Pedagojik Formasyon dersleri alarak öğretmen olmaya hak kazandım. Uluslararası bir okulda öğretmen olarak, orta ve lise düzeyinde İngilizce branş dersler verip mesleki kariyerime devam ettim.

Eğitim alanında sürekli kendimi geliştirme isteği duymam nedeni ile İstanbul Üniversitesi “Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı” sertifika programı ile “British Council UK-Certified Agent and Counsellor” eğitim programını tamamlayarak sertifikalarımı aldım. Bu süreçler içinde sahip olduğum iki oğlumun da akademik gelişimiyle yakından ilgilendim. Başarıları ile gurur duyduğum oğullarımdan biri Özel Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olarak eğitimine halen İstanbul’da Tıp Fakültesi’nde, diğeri ise Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olarak İngiltere’de Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir.

Onların gelecekte mutlu ve başarılı olmaları için başladığım bu yolculukta yurt dışında eğitim ile ilgili uzun süren araştırmalarda bulundum ve bu araştırmalar sonucunda birçok ülkenin eğitim sistemlerinin işleyiş biçimine, onlarla ilgili başvuru süreçlerine ve hangi aşamalardan geçildiği konusunda çok fazla bilgi sahibi oldum. Özellikle Amerika, Kanada, İngiltere ve Avrupa’da en çok tercih edilen ülkelerin üniversitelerini ziyaret ederek yeterince bilgi ve birikim kazandım. 

Önümüzdeki yıllarda bütün bu bilgi birikimimi yurt dışında farklı akademik hedefleri olan öğrencilere rehberlik yaparak ve onların geleceklerine dokunabilmek için kullanmaya karar verdim. Bu amaçla profesyonel eğitim danışmanlık hizmeti veren AEdu+ı kurdum.

Amacım, geleceğimiz olan değerli çocuklarımız için, kişiliklerine ve akademik düzeylerine uygun ülke, üniversite, bölüm seçmelerine ve seçtikleri üniversitelerden kabul alabilmeleri için ihtiyaçları olan tüm çalışmaları onlara sağlayarak yardımcı olmaktır. Ayrıca bu süreci yakın zamanda iki kere deneyimlemiş bir veli olarak çocuklarımızın eğitim hayatlarındaki en önemli karar aşamasında onların ve ailelerinin manevi destekle de yanında olabilmektir.

Her yolculuk ilk adımla başlar. Ama gideceğimiz yere ulaşmak için ikinci ve üçüncü adımları atmak gerek.
Birlikte atacağımız adımların hayallerinizi gerçeğe dönüştürmesi dileğiyle...

  Formu Doldur, Seni Arayalım.

   Formu Doldur, Seni Arayalım.

    Formu Doldur, Seni Arayalım.

     Bilgi Almak İçin Formu Doldur, Seni Arayalım.