HAKKIMIZDA

AEDU+; İngiltere, Amerika, Kanada ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın en saygın üniversitelerine öğrenci hazırlayan bir yurt dışı eğitim danışmanlık kurumudur. Öğrencilerimiz kurumumuzda eğitim danışmanı ile birlikte çalışarak kariyer hedefini belirler ve yurt dışı eğitimi için gerekli olan sınavlara da donanımlı bir şekilde hazırlanır.

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuz, öğrencilerin yeteneklerini keşfederek onlara hayallerini gerçekleştirmelerinde eğitim kadromuzla gereken her türlü desteği sağlamaktır. Her aşamada öğrencilerimizin yanında olmak, rehberlik etmek, hedeflerindeki üniversite ve programlara kabul için gerekli şartları sağlamaları için çalışmaktayız. Tecrübeli öğretmenlerimiz ve danışmalarımızla dürüstlük, güvenilirlik, öğrenci odaklı ve profesyonellik ilkeleri ışığında tüm süreçlerde öğrencilerimizin yanındayız.

Vizyonumuz, öğrencilerin küresel dünyada kendilerini geliştirebilecekleri ve fark yaratabilecekleri bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlamaktır. Yurt dışında eğitim almanın sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek, öğrencilere sadece akademik açıdan değil, aynı zamanda kültürel, sosyal ve kişisel gelişim açısından da zengin bir deneyim yaşatarak, her yönden donanımlı bireyler olmalarını hedefliyoruz.

Hakkimizda 1 jpg

  Formu Doldur, Seni Arayalım.

   Formu Doldur, Seni Arayalım.

    Formu Doldur, Seni Arayalım.

     Bilgi Almak İçin Formu Doldur, Seni Arayalım.