DUYURULAR

Maastricht Üniversitesi

Maastricht Üniversitesi 2023-2024 eğitim yılında “Regenerative Medicine and Technology” adlı yeni lisans programını başlatıyor. Tıp, temel bilimler, mühendislik ve girişimcilik alanlarını birleştirerek, insan vücudunun kendini yenilemesi konusundaki bilimsel araştırmalara yenilikçi çözümler tasarlamak yoluyla özellikle kronik hastalıkları iyileştirmeye yardımcı olacak bu dal geleceğin mesleklerinden!

Oxford Üniversitesi / Gemiler, Fırtınalar ve İklim Değişikliği

Bilim Tarihi Müzesi’nde denizde navigasyonun zorluklarını, havanın öngörülemezliğini ve bilim adamlarının iklim değişikliğini anlamak için nasıl çalıştıklarını keşfederek uygulamalı deneyler ve aktivitelerle dolu  bir öğleden sonranın tadını çıkarın. Oxford Üniversitesi’nden araştırmacılar, üniversitenin müzeleri ve koleksiyonları arasında dijital bir yol olan ve iklim değişikliğiyle ilgili çeşitli temaları araştıran İklim Umudu Müzesi hakkında size daha fazla bilgi vermek için sizleri bekliyor olacaklar. Ücretsiz olan bu etkinlik için rezervasyon yapmanıza gerek yoktur.

31 Ağustos 2023 Perşembe

Tilburg Üniversitesi Webinarına Davetlisiniz!

Hollanda’nın en iyi araştırma üniversitelerinden Tilburg Üniversitesi’nin 14 Eylül 2023 ve 12 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan ücretsiz webinarına davetlisiniz! 

 

 

Bu webinar Tilburg Üniversitesi ve lisans programları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen tüm uluslararası lisans öğrencileri içindir. Hala nerede eğitim alacağınıza dair seçeneklerinizi mi araştırıyorsunuz? Yoksa hangi yöne gideceğinizden emin değil misiniz? O halde bu webinarı kaçırmayın! 

14 Eylül 2023 Perşembe ve 12 Ekim 2023 Perşembe

Manchester Üniversitesi Oryantasyon Haftası

Manchester Üniversitesi, 2023/2024 akademik yılı 18 Eylül 2023 ‘te başlıyor. Ana kampüste düzenlenecek olan etkinliklerin de dahil olacağı oryantasyon haftasına tüm öğrenciler davetli!

18 Eylül 2023 Pazartesi

Nottingham Üniversitesi'nde lisans eğitimi almakla ilgileniyor musunuz?

2024-2025 akademik yılı için lisans açık günleri şu tarihlerde gerçekleşecek:

9 Eylül 2023 Cumartesi 

14 Ekim 2023 Cumartesi 

Okulun web sitesindeki rezervasyon formunu doldurarak açık günlerin herhangi birinde yerinizi ayırtabilirsiniz.

9 Eylül 2023 Cumartesi ve 14 Ekim 2023 Cumartesi 

  Formu Doldur, Seni Arayalım.

   Formu Doldur, Seni Arayalım.

    Formu Doldur, Seni Arayalım.

     Bilgi Almak İçin Formu Doldur, Seni Arayalım.