Amerika Dil Okulu

Amerika Dil Okulu : İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için farklı kültürleri barındırması ve çok fazla göç aldığı için Amerika ilk sıralarda yer almaktadır. Geniş yüzölçümü, kendine has özellikleri ve uygulamaları olan farklı eyaletleri ile kalabalık metropollerden sakin kasabalara, doğal güzelliklerden teknokentlere geniş yelpazede dil okulu seçenekleri bulunmaktadır. Dil öğrenirken ikonik şehir New York’ta Central Park ve Apple Store’u, California’dan Los Angeles sahillerini, Santa Barbara’da birbirinden güzel plajları ve bunlar gibi birçok yeri ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda birçok sosyal aktiviteye katılabilir ve farklı coğrafyalardan insanlarla tanışarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak dil eğitiminin ardından üniversite ve yüksek lisans fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun dışında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Korece ve Çince gibi farklı dilleri de Amerika’da öğrenmek mümkün.

Güvenli ve Etkili İngilizce Öğrenme Deneyimi İçin Amerika’daki İdeal Okullar

new york language center

New York Language Center The Bronx

New York Language Center The Bronx, İngilizce öğrenmek isteyen yabancı öğrencilere pratik İngilizce öğreten bir dil okuludur. Bronx’un merkez alışveriş bölgesinin kalbinde konumlanmış olan bu okul, modern ve rahat bir tesise sahiptir. Haftada iki gün, haftada bir gün veya özel dersler şeklinde yarı zamanlı programlar sunmaktadır. Öğrenciler program başlangıcında bir seviye tespit sınavına tabi tutulur ve sınav sonucuna göre başlangıç, orta ve ileri seviyelerde sınıflandırılır. Metro ve karayolu ile ulaşım mevcuttur. Okulun yakınında konaklama için birçok otel, apartman ve pansiyon bulunmaktadır. Ayrıca, okulun kendine ait bir yurdu da mevcuttur. Öğrenciler, okulun seçtiği aile yanında veya öğrenci evlerinde konaklama seçeneklerini tercih edebilirler. Aile yanında kalmak, Amerikan kültürünü deneyimlemek ve İngilizce pratiği yapmak için iyi bir fırsat sunarken, öğrenci evleri daha bağımsız ve sosyal bir ortam sağlar.

kings college boston 1

Kings College Boston: Massachusetts’te Üstün İngilizce Eğitimi

Kings College Boston, Amerika’nın Massachusetts eyaletinde bulunan Boston şehrinde Pine Manor College’ın kampüsü içinde yer alan bir eğitim kurumudur. Uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitimi, sınav hazırlığı, üniversiteye hazırlık ve yaz kursları gibi çeşitli programlar sunar. Okulun modern sınıfları, interaktif beyaz tahtaları, bilgisayar eğitim merkezi, öğrenci çalışma alanı ve ücretsiz WiFi gibi olanakları bulunmaktadır. Ayrıca kampüs içinde yurt, spor salonu, kafeterya ve kütüphane gibi tesisler de mevcuttur. Okul, kampüs içinde yurt konaklamanın yanı sıra aile yanı konaklama seçeneği de sunmaktadır. Konaklama hizmetlerinde tek veya çift kişilik odalar, tam veya yarım pansiyon ve paylaşımlı banyo gibi seçenekler mevcuttur. Ayrıca, Boston şehrinde konaklamak isteyenler için birçok otel ve apartman seçeneği bulunmaktadır.

IEP Zoni FL 1

ZONI Miami Beach: Miami’de Eşsiz Bir Dil Öğrenme Deneyimi

Art Deco Bölgesi’nin kalbinde, beyaz kum ve masmavi suları olan plajlara yakın bir mesafededir. Okul, uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitimi, sınav hazırlığı, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce gibi programlar sunmaktadır. Okulun modern sınıfları, interaktif beyaz tahtaları, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu ve ücretsiz WiFi gibi olanakları vardır. Okul, kampüs içinde yurt konaklaması sunmaktadır. Yurtta okula yürüyerek 1 dakika mesafede, tek veya çift kişilik odalarda, yarım pansiyon ve paylaşımlı banyo gibi hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca, aile yanı konaklama seçeneği de mevcuttur. Konaklamak isteyenler için Miami şehrinde birçok otel ve apartman seçeneği bulunmaktadır.

AEdu olarak ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun dil okulu seçimi ve kayıt işlemleri gibi aşamalarda yanınızda olmak isteriz. Amerika’daki dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Formu Doldur, Seni Arayalım.

   Formu Doldur, Seni Arayalım.

    Formu Doldur, Seni Arayalım.

     Bilgi Almak İçin Formu Doldur, Seni Arayalım.